עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

כך תבחרו דלתות כניסה - המדריך המלא 2014

23/03/2014 17:20
דורון אהרון
דלתות כניסה, מדריך לבחירת דלתות כניסה

דלתות כניסה
כל אחד מאיתנו יודע אמת אחת אוניברסאלית: אין הזדמנות שנייה ליצור רושם ראשוני. דלתות כניסה הן חוד החנית, נקודת ההשקה של המבקרים שלכם עם הסטייל הספציפי שלכם. ודלת פלדה טריוויאלית המכוסה בטפט שאמור לדמות מרקם של עץ, כגון אלו הפרושות כמעט בכל בית או נכס ברחבי ארצנו הקטנטונת, יוצרות רושם ראשוני משעמם. והאמת היא שאין שום סיבה שדלת הכניסה שלכם, שתלווה אתכם במשך שנים ארוכות, תיראה כה לא מיוחדת כאשר האפשרויות היום מעמידות לרשותכם מבחר כה עשיר של עיצובים ושל דלתות כניסה איכותיות.

שיקולים בסיסיים

ניתן למצוא היום דלתות כניסהמעוצבות ברמה גבוהה, ואם אתם דואגים למחיר – אתם עשויים להיות מופתעים. אבל בטוח שמעבר לעלות, מה שמעניין אתכם הרבה יותר הוא הבטיחות של דלת הכניסה שלכם. דלתות כניסה רב בריח הן סטנדרט גבוה מאוד של בטיחות ובמובן הזה, שביל הזהב הוא למצוא דלת כניסה שהיא גם מעוצבת ברמה גבוהה וגם עומדת בסטנדרטים גבוהים של בטיחות. אך זה בוודאי לא סיכום של כלל השיקולים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת דלת הכניסה הבאה שלכם. ישנו כמובן נושא העמידות והאיכות.

איכות דלת הכניסה

איכות החומרים של דלת הכניסה היא בד"כ ההבדל בין דלת שתשרת אתכם בגאווה למשך שנים רבות ותאפשר לכם ליהנות ממוצר איכותי המשרה רושם לטווח ארוך, לבין תחושות מדכדכות המתלוות לכל פתיחה או סגירה של דלת אשר אינה מורכבת מחומרים איכותיים. יש לזכור שדלתות כניסה חשופות מצידן האחד לחלל שמחוץ למבנה ולעיתים קרובות, בבתים פרטיים, גם לפגעי מזג האוויר ולנזקי שמש. לכן איכות החומרים וגם איכות ההרכבה של החומרים היא שיקול לא פחות חשוב משאר השיקולים. הרי אינכם רוצים להחליף דלת כניסה בכל כמה שנים ולשאת בהוצאות שאינן מחויבות המציאות.

התאמה אישית

ואחרונה חביבה במערכת השיקולים – ההתאמה של דלת הכניסה והעיצוב שלה לאופי הספציפי שלכם. כמה שהדלת תהיה איכותית, היא לא תשמח אתכם אם אינם אוהבים את העיצוב שלה באופן אישי. זכרו שאתם עומדים לראות את דלת הכניסה שלכם כמה וכמה פעמים בכל יום ולכן החיבור שלכם לדלת הכניסה שלכם הוא חיבור קריטי.

כיצד אוכל למצוא את הדלת הנכונה בשבילי?

אנו ברשת מחסני הדלת מזמינים אתכם להתרשם מהמגוון העצום של דלתות הכניסה האיכותיות והייחודיות שלנו. נשמח לעמוד לשרותכם ולייעץ לכם בבחירת דלת הכניסה הנכונה עבורכם, תוך לקיחת כלל הפרמטרים בחשבון ומציאת הדגם המושלם של דלת הכניסה הבאה שלכם! הכנסו לאתר כעת: http://mhadelet.co.il/

 

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: